• Logo Dijital Dönüşüm Söyleşileri: Betek Boya

  Sektörlerinin öncü firmalarından #Betek Boya IT Lideri Feza Zengin ile birlikte, Logo Diva ile gerçekleştirdikleri ödüllü Betek Ticari Platform Projesi’nin detaylarını ve bu proje ile bayilerinin nalburdan Yen...

  Devamını Oku
 • Logo Dijital Dönüşüm Söyleşileri: English Home & HP Reta...

  Sektörünün öncü firmalarından HP Retail Solutions ve English Home’un değerli yöneticileri ile #perakende sektöründe HP ile birlikte nasıl değer yarattığımızı, Logo Yazılım ile iş birlikteliğini ve müşteri penc...

  Devamını Oku
 • Logo Dijital Dönüşüm Söyleşileri: VF Ege

  Sektörlerinin öncü firmalarından #VF #Ege Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Emre Danışman ile perakende bulut teknolojilerini, pandemide mağazacılık deneyiminin nasıl değiştiğini ve #Vans mağaza geçişinin...

  Devamını Oku
 • Logo Dijital Dönüşüm Söyleşileri: V-Count

   #Perakende analitiğinin öncü firmalarından V-Count’un Global Satış Lideri Barış Orhan ile birlikte Logo Yazılım iş birliğini, #yapayzeka destekli kişi sayma ürünlerini ve sektöre sundukları verimlilik ön...

  Devamını Oku
 • Logo Yönetici Sohbetleri: Perakende Ekonomisi

  Logo Diva Satış Direktörü Kutadgu Arslan ve Perakende Doktoru Selim Taşkın'ın katılımıyla gerçekleşen #webinar'ımızda güncel endeks verileri üzerinden perakende ekonomisini değerlendirdiğimiz oturumu izlemek...

  Devamını Oku
 • Betek Boya Logo Diva işbirliği ile IDC CIO Awards 2020 Jüri...

  Betek Boya, Logo Diva Perakende Bulut Platformu altyapısıyla bayilerine sundukları Betek Ticari Platform Projesi ile IDC CIO Awards 2020 Jüri Özel Ödülü'nü kazandı.

   

  Devamını Oku
 • Logo Yönetici Sohbetleri: Yeni gerçeklikte perakende yönetim...

  Logo Diva Satış Direktörü Kutadgu Arslan ve Perakende Doktoru Selim Taşkın ile birlikte perakende yönetiminin bugününü ve geleceğini değerlendirdiğimiz oturumu izlemek için tıklayın.

  Devamını Oku
 • Logo Dijital Dönüşüm Söyleşileri: GroupeSEB, LEGO Store, Ves...

  Perakende'nin öncü firmalarından GroupeSEB, LEGO Store ve Vestel’in değerli yöneticileriyle; uzun yıllardır birlikte çalıştıkları Logo Yazılım ile iş süreçlerini nasıl yürüttüklerini, pandemi sürecinde aja...

  Devamını Oku
 • Logo Diva ECHO Phygital’de “Yeni Nesil Perakende”yi değerlen...

  Logo Yazılım Perakende Çözümleri Satış Direktörü Kutadgu Arslan, B/S/H Türkiye Perakende Mükemmelliği Müdürü İsmail Taygün ve Decathlon Türkiye IT Direktörü Egemen Onan ile birlikte Marketing Türkiye tarafından düze...

  Devamını Oku
 • Logo Diva, IDC CIO Summit 2019’daydı

  İnovasyon ve Otomasyon Çağı için Stratejik Yaklaşımlar temasıyla bu yıl 10’uncu kez düzenlenen IDC CIO Summit, Antalya’da gerçekleştirildi.

  Devamını Oku
 • Arslan Arslan, Perakende Sektöründe Dijital Dönüşümü Anlattı

  Dijital dönüşüm tüm sektörler için en önemli gündem maddelerinden biri. Elbette perakende sektörü için de çok büyük anlamlar taşıyan bir süreç. Perakende sektöründe dijital dönüşüm konusunda bilinmesi gerekenleri ve Logo Yazılım’ın sektöre bu anlamda sağladığı faydaları Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan anlattı.

  Devamını Oku
 • Modern perakendenin çözüm ortağı: Logo Yazılım

  Her şeyin bu denli hızlı tüketildiği günümüzde, tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri de hızla değişiyor. Bu beklentilere cevap vermek isteyen her perakendeci ise bir çözüm ortağına ihtiyaç duyuyor. Logo Yazılım ise bu çözüm ortaklarından biri. Perakendecilere artık zorunlu hale gelen dijital dönüşüm yolculuğunda da destek veren Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan, perakende.org’a konuştu.

  Devamını Oku
 • Logo Diva 18. Perakende Günleri’ndeydi

  Logo Yazılım, 28-29 Kasım tarihleri arasında “Retail Experience Exchange” temasıyla düzenlenen Perakende Günleri’18’e katıldı. 2 gün boyunca perakende sektörünün tüm temsilcilerini bir araya getiren etkinlikte, Logo Yazılım’ın perakende sektörüne yönelik çözümü Logo Diva’nın sektörde kullanılan güncel teknolojileri tanıttığı standı büyük ilgi gördü.

  Devamını Oku
 • Logo Diva ve IDC, dijitalleşen perakendenin geleceğine ayna...

  IDC Retail Predictions’19 Executive Breakfast & Lunch Briefing etkinliği Logo Yazılım ve IDC işbirliğiyle 10 Ekim Çarşamba günü Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlendi. Perakende sektöründeki yeni teknoloji trendlerinin değerlendirildiği etkinlikte Logo Yazılım Perakende Satış Direktörü Kutadgu Arslan konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

  Devamını Oku
 • Arslan: “Artık şirketler değil, tedarik zincirleri rekabet e...

  Günümüzde rekabet çok daha zorlu gerçekleşiyor. Artık şirketler değil, tedarik zincirleri rekabet ediyor. Kurumların gücü de sadece ürettikleri ürünler ve sundukları hizmetlerle ilgili olmanın çok ötesine geçmiş durumda. Bilişim teknolojileri, artık stratejik rekabet unsuru haline geldi. Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan, günümüzde perakende ve tedarik zinciri hakkında BT Haber’le konuştu.

  Devamını Oku
 • Logo Yazılım’dan perakendeye etkin yönetim

  Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan, perakendenin geleceğini değerlendirdi. “İstenilen ürünü, istenilen zamanda ve kalitede tüketiciyle buluşturmak için kurulan değer zincirinin aksamadan çalışabilmesinin altında stokların ve dağıtımının etkin bir şekilde yönetilebilmesi yatıyor.” diyen Arslan’ın röportajına linkten ulaşabilirsiniz.

  Devamını Oku
 • Online katalogdan omnichannel’a; e-ticaretin serüveni…

  Yaşanan teknolojik değişimle birlikte, perakendecilerin gündemine yepyeni kavramlar girmeye başladı.

  Devamını Oku
 • Rekabet avantajı sağlamak isteyen işletmelerin öncelikli gün...

  Logo Yazılım Perakende Çözümlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan bilişim teknolojileri sektöründeki en köklü yayınlardan biri olan BT Haber’in SaaS kullanımı konusundaki sorularını yanıtladı.

  Devamını Oku
 • Logo Yazılım, Perakende Günleri 2017’deydi!

  Logo Yazılım, Perakendenin geleceği hakkında vizyon oluşturan ve sektördeki gelişmelerin aktarıldığı Perakende Günleri’ne katıldı.

  Devamını Oku
 • Yenilenen Konfor Mobilya, bayi otomasyonu için Logo Diva’yı...

  İzmirli Konfor Mobilya, yenilenen vizyonu doğrultusunda bayileriyle kuracağı otomasyon platformu için, perakende çözüm ailemizde yer alan, Logo Diva’yı seçti.

  Devamını Oku
 • Logo Diva, StratejiForum Perakende etkinliğinin “Altın Spons...

  Logo Yazılım, perakende çözümü Logo Diva ile Management Events tarafından organize edilen “StratejiForum Perakende” etkinliğine “Altın Sponsor” oldu.

  Devamını Oku
 • Perakendede A’dan Z’ye dijital dönüşümün adresi Logo...

  Logo Yazılım Perakende Çözümleri İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan, perakende sektörüne özel geliştirilen Logo’nun Diva çözümlerini Türkiye’nin önde gelen ekonomi dergisi Platin’e anlattı.

  Devamını Oku