Destek Hizmetleri

Diva kullanıcılarının bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan tele-destek hizmetinden hafta içi 08:00-22:00, hafta sonu ise 10:00-22:00 saatleri arasında 0 (262) 679 89 09 numaralı telefonu arayarak yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Logo Diva’yla ilgili tüm sorularınız için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Tel No: 0 (262) 679 89 09

e-posta: [email protected]

Eğitim Hizmetleri

Logo Diva Eğitim Sistemi ile Logo Diva ürün eğitimlerine istediğiniz yerde ve zamanda katılabilirsiniz. Düzenli uyguladığımız webinar eğitimleriyle, dilediğiniz sayıda kullanıcı için hızlı ve etkin bir eğitim hizmeti alarak eğitim maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Eğitim taleplerinizi [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Proje Hizmetleri

Her biri bulut çözümler ve özel projeler konularında gerekli bilgi birikimine sahip, donanımlı ve profesyonel uzmanlardan oluşan Logo Diva Proje Ekibi şirketinizin ihtiyaçlarını analiz edip bu ihtiyaçlara yönelik geliştirmelerin yapılması konusunda sizlere destek olacaktır. Bulut çözümler konusunda uzmanlaşmış Logo Diva Proje Ekibiyle, Logo Diva Çözümlerini şirketinizin ihtiyaçlarına göre geliştirebilir ve zenginleştirebilirsiniz.

 

Tel No: 0 (216) 570 78 00

e-posta: [email protected]